VAPORASE SI BARCUTE DE AGREMENT
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VAPORASE SI BARCUTE DE AGREMENT

Forum al pasionatilor de vaporase si barcute pentru plimbari de agrement
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Au existat vreodata vaporase si barcute pe Lacul Plumbuita?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
barcas

barcas


Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/04/2011

Au existat vreodata vaporase si barcute pe Lacul Plumbuita? Empty
MesajSubiect: Au existat vreodata vaporase si barcute pe Lacul Plumbuita?   Au existat vreodata vaporase si barcute pe Lacul Plumbuita? EmptyMar 6 Dec 2011 - 11:19

Sper sa nu fie deranjanta intrebarea mea, as dori sa stiu daca si Lacul Plumbuita a avut vreodata vaporase sau barcute. Este un lac situat intr-o zona destul de aglomerata, iar Parcul Plumbuita din apropiere cred ca atragea destul de multi cetateni care sa foloseasca si ca mijloc de recreere vreo ambarcatiune pe acest lac! Am vazut un debarcader langa fantana arteziana insa nu stiu daca a fost vreodata util!

Va multumesc!
Sus In jos
Borack

Borack


Mesaje : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/04/2011

Au existat vreodata vaporase si barcute pe Lacul Plumbuita? Empty
MesajSubiect: Re: Au existat vreodata vaporase si barcute pe Lacul Plumbuita?   Au existat vreodata vaporase si barcute pe Lacul Plumbuita? EmptyVin 13 Ian 2012 - 10:41

Eu stiu ca au existat barcute in urma cu vreo 4 ani dar te plimbai cu ele doar pe Chive.
Sus In jos
 
Au existat vreodata vaporase si barcute pe Lacul Plumbuita?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» LACUL PLUMBUITA
» ALTE VAPORASE
» ALTE BARCUTE
» BARCUTE PESCARUS
» LACUL I.O.R.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VAPORASE SI BARCUTE DE AGREMENT :: DIVERSE :: INTREBARI SI RASPUNSURI-
Mergi direct la: